ויינברג דניאל

מעצבת גרפית ומאיירת. עצמאית. בוגרת תואר ראשון בשנקר 2009 המחלקה לתקשורת חזותית התמחות באיור, והתואר השני התכנית לתואר שני בתקשורת חזותית. עוסקת במיתוג ואריזות גרפיות, פוסטרים, מוסיקה וחיי לילה, עיצוב אירועי תרבות. בין לקוחותיה: פסטיבל הקולנוע ירושלים, פצ׳ה קוצ׳ה, גוגל, יוטיוב וויקס. בעלת ומעצבת המותג SORRY - מותג אופנה וקונספט בשחור לבן

וינברג מספרת שהתחילה את דרכה בעולם העיצוב "אף פעם לא עבדתי באיזשהו מקום. בזמנו הייתי חברה של דיג'יי, וזה עזר לי מאוד להשיג עבודה ביצירת פוסטרים למועדונים ומסיבות", היא מספרת. מאז כל קריירת העיצוב שלה היא עצמאית. המשיכה בעולמות של מוזיקה, אלבומים, פוסטרים ומיתוגים למוזיקאים, לוגואים לפסטיבלים של מוזיקה עם אנשים בניו יורק וביפן. 

זה צבר תאוצה ועוד פרויקטים גדולים הגיעו החלו להגיע; וויקס, יוטיוב, גוגל ועוד. תוך חיפוש עצמי היא החלה לחשוב על דרכים בהם היא יכולה להתפתח ולשקול את המסלול מחדש, באותה תקופה המצאתי לעצמי פורמט וקראתי לו Project SevenXSeven: במשך שבעה שבועות, בכל שבוע מחדש המצאתי קונספט, ובכל יום מימי אותו שבוע העליתי פוסט איור אחר בנושא. המטרה הייתה ליצור, להתנסות ולהעלות. זה היה תרגיל טוב בלהשתחרר מביקורות, להמציא את עצמי מחדש כל הזמן ולבחון גבולות משם גם צמח המותג של וינברג SORRY. 

וינברג מאמינה ש״תפקידנו כמעצבים הוא להשתמש בכוח שניתן לנו, לברוא ולשנות מציאות״ היא מסבירה איך להשתמש בכלים שכבר יש לנו כדי לברוא עולמות, קריירות ובעיקר את עצמנו.