סטודיו קוצ'יק ואמיתי

סטודיו גילי קוצ'יק ורן אמיתי הוקם בשנת 2009 על ידי מהמעצבים רן אמיתי (1980) וגילי קוצ'יק (1983) הכירו והפכו לזוג בחיים ובעיצוב בזמן לימודיהם במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל. 
כמעצבים הם מאמינים בעיצוב שמבוסס על תהליך אקספרימנטאלי ומעשי תוך התנסות ומשחק עם חומרים וטכנולוגיות ודרך כך מציאת אינטרפרטציות חדשות לחומרים, תהליכי ייצור מסורתיים וחדשים, ומורפולוגיות אובייקט חדשניות. הסטודיו הינו סטודיו מולטי דיסציפלינרי המתעסק במגוון של תחומי עיצוב ונע בחופשיות בין עיצוב ניסיוני לעיצוב בייצור תעשייתי המוני. לתחומי העיסוק הרבים של הסטודיו השפעה הדדית אחד על השני כאשר כל תחום מקבל השראה והקשר אחד מהשני; תחום העיצוב הניסיוני, שמושפע מהחשיבה השכלתנית תעשייתית של העיצוב התעשייתי והעיצוב תעשייתי מושפע מהיצירתיות והחופש המחשבתי של עולם העיצוב הניסיוני. 
מאז הקמתו הסטודיו הציג בתערוכות, ספרי עיצוב ומגזינים רבים ברחבי העולם. בין לקוחותיו של הסטודיו בארץ חברות מבוססות בנוף הישראלי כגון כתר, אלביט, Stratasys , ובין לקוחותיו של הסטודיו בחו"ל נמנות Cappellini ,Magis ,MDF ,Hay מהחברות המובילות בעולם בתחום הריהוט. בנוסף הסטודיו זכה במספר פרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים, ועבודתיו הינם חלק מאוסף מוזיאון העיצוב חולון. 
 לינק לאתר  >>>
designer-name

צילום: אמנון חורש