סטודיו סיטי פלטון

סטודיו סיטי פלטון הוקם על ידי המעצבים ענת ואילן ברמן. אילן בוגר אדריכלות מהטכניון וענת בוגרת בית הספר לאמנות המדרשה, המחלקה להכשרת מורים אמנים, בית ברל ובוגרת התואר השני באמנות (MFA) מאוניברסיטת חיפה.
הסטודיו עוסק במרחב שבין עיצוב, אומנות ואדריכלות מתוך מחשבה שהתחומים שלובים אחד בשני. 
העבודות פונות ישירות למשתמשים ומבקשות מהם לפעול, לגעת, ללחוץ ולהשתמש. הן יומיומיות, נגישות, נמצאות ברחוב, על הדרך. הן נעות בין הזיכרון האישי לקולקטיבי, בין אם הזיכרון חד וברור ובין אם הוא עמום ואותו הם שואפים לשחזר ולעצב לאלמנט מוחשי.
מרחב הפעולה של הסטודיו הוא המרחב העירוני ואליו הם חוזרים כדי לערוך את הניסויים שלהם. השאלה הראשונה שהם שואלים בתחילתו של פרויקט ובהתבוננות במרחב היא "מה המקום צריך?", והעבודות שמוצבות אחר כך במרחבים הציבוריים מעוררות תגובות, יוצרות התרחשות עירונית ואינטראקציה בין זרים. אך יש גם עבודות שמטרתם היא דווקא לשייט במרחב, להשתלב, להיעלם בתוך הרחוב וליצור התחושה שהן תמיד היו שם. בכל הפרויקטים העיצוב מבקש להשתלב במרחבי העיר, לייצר עניין אבל גם להתייחס למיקום הייחודי ולהקשר החברתי של כל מקום בו העבודות מוצגות. 
השאיפה העיקרית היא לתכנן ולעצב היטב אלמנטים זמניים במרחב על אף מגבלות תקציב והביצוע המהיר שנדרש. ההכרה בחשיבות שיש בעיצוב ושדרכו ניתן לתת את הדבר הכי טוב לעיר, לתושבים, לקהילה. לבני אדם.
לינק לאתר >>>
designer-name