משלום ענת וחן דור - Holyland Civilians

ענת משולם ודור חן בוגרי לימודי עיצוב אופנה בשנקר משנת 2010, הם שני מעצבים העומדים מאחורי המותג Holyland Civilians.

מסיום הלימודים בשנקר בשבע השנים עד להשקת מותג עצמאי הם עבדו ולמדו בחברות אופנה שונות מעבודה בסין אצל יוסי גביזון שמנהל את ״הודי׳ס״ ועד למותג הנעליים ההולנדי  United Nude ששם הפכנו לשני המעצבים הראשיים. לאחר הצלחות אלו, הם חוזרים לארץ ובעזרת מענק ממפעל הפיס פותחים מותג עצמאי. את המותג הם משיקים בשבוע האופנה 2017 ושם הם פוגשים בין היתר את מוטי ריף ויעל שנברגר (המעצבת הראשית של אתא), שמציעה להם  ליצור קולקציה משותפת עם אתא.  

על שם של המותג הם מספרים שלקח להם זמן להחליט על המילה שתתווסף ל־Holyland ועל השם בכלל, בחרנו ב־Civilians, אזרחים, מתוך רצון ליצור קהילה ותחושה של ״להיות חלק״ מהמקום ומהחלום של הארץ הקדושה, גם הניגודיות בין השם המיסטי לאופנת הרחוב יוצרת התנגשות נכונה ומקומית. 

באני מאמין שלהם הם מדגישים את מקומם של מעצבים, את המקום שבו כמעצבים הם מתבוננים והם מגיבים. הם מספרים בדרך של עיצוב סיפור, את הסיפור "שלנו". את הסיפור של הארץ הקדושה, סיפור שמשתקף דרך נקודת מבט ייחודית ואישית, דרך איך שהם חולמים עבור המקום הזה, אוטופיה. 
שוויון, אחדות ואהבה. הם  מאמינים שזו המשימה שלהם, אופנה היא הפלטפורמה שלהם ועיצוב הוא הכלי שלהם. 

העיצובים שלהם מקפלים בתוכם סיפורים היסטורים, דתיים, מקומיים הם מדייקים מפרידים ומחברים מנהגים והתנהגיות מקמויות של כאן, ממש של המקום הזה. הבגדים שלהם נעים בין הומור לציניות אך הם ללא ספק מעוררים שיח ומחשבה על העצמי, ועל החברה כולה. 

לינק לאתר>>>
designer-name