ניר גואטה ורותם גואטה

מעצבי אופנה וזוג, בוגרי המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. בעלי המותג לבגדי נשים HANNAH ובעלי המותג לאופנה דיגיטלית והסטודיו לעיצוב  FUTURE POSITIVE.

בסטודיו התל אביבי, הם פועלים לחבר בין המסורת לעתיד על ידי יצירת קולקציות של פריטים מחויטים בעבודת יד למותג HANNAH המשלבות בין מיומנויות מסורתיות לטכניקות עבודה חדשניות בתוכנת תלת־ממד ובמקביל יוצרים ב-POSITIVE FUTURE קולקציות דיגיטליות ומהדורות מיוחדות של NFT במטרה לבנות את חזון המלתחה החדשה למטאוורס.

המותג HANNAH הוקם בשנת 2014 במטרה ליצור פריטי לבוש על־זמניים המרכיבים מלתחה חכמה ומדויקת. המותג משלב בין סגנון מחויט עם פרשנות עכשווית, גזרות וקווים מינימליסטיים, הדפסים גיאומטריים, חומרי גלם מובחרים, גימורים מוקפדים וטכניקות עבודה חדשניות במטרה לעצב פריטי לבוש איכותיים וייחודיים המיוצרים בעבודת יד בייצור מקומי הוגן תוך שמירה על ערכי קיימות ואיכות הסביבה.

בתחילת עידן הקורונה, תוך כדי השהות הממושכת בבית, חשבנו רבות על עתיד תעשיית האופנה, במהלך התקופה התחלנו לעסוק בחיבור בין מלאכות יד לבין טכנולוגיה ובין מסורת לחדשנות ובחנו איך הגבולות בין העולמות הולכים ומטשטשים על ידי כלים ופיתוחים טכנולוגיים ובניית תהליכי עבודה חדשים. העברנו את המותג תהליכי דיגיטציה וכיום כל תהליכי הפיתוח והעיצוב ב HANNAH מבוצעים באופן דיגיטלי.

מאותה העת הכוח המניע כמעצבים הפך להיות החיבור בין אופנה לטכנולוגיה וזאת במטרה להגדיר מחדש את תעשיית האופנה, תוך מציאת פתרונות חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר. זאת הסיבה שהובילה אותנו להקים ב2021 את FUTURE POSITIVE, מותג אופנה דיגיטלי וסטודיו לעיצוב אופנה דיגיטלית.

"עבורנו אופנה דיגיטלית היא העתיד של עולם האופנה, היא משמשת ככלי לביטוי עצמי והיא פותחת בפנינו מדיום חדש ומסעיר שבו ניתן לעצב וללבוש כמעט כל דבר, ללא גבולות פיזיים, חומריים ומגדריים. אנחנו מאמינים שהדרך הכי טובה לחזות את העתיד היא ליצור אותו ולכן אנחנו פועלים לבנות את המלתחה העתידית למטאוורס, היקום הוירטואלי שמהווה את התפתחות השלב הבא של האינטרנט ובו אנחנו נוכל לבלות, לעבוד, ללמוד ולרכוש מוצרים דיגיטליים עבור האווטארים שלנו שייצגו את הזהות הוירטואלית החדשה."

במקביל לפעילות המותג, הם פועלים לבניית גשר בין עולם האופנה הפיזי לוירטואלי. בשיתופי פעולה עם חברות ומותגי אופנה בארץ ובעולם. ומעניקים שירותי עיצוב ויצירת תוכן דיגיטלי הכוללים ניהול אמנותי, בניית קמפיינים וירטואליים ופיתוח אסטרטגיות שיווקיות לכניסה למטאוורס. 
designer-name

צילום: צילום: מרב בן לולו