בנזימן נעמה
מאיירת וסופרת, אוצרת, מעצבת, חוקרת ואמנית.
בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל ובעלת תואר שני באוריינות חזותית (בהצטיינות יתרה). מרצה במכון הטכנולוגי חולון HIT, במכללת אמונה ובחממת חאקאיא ליצירת ספרות מקור לילדים בשפה הערבית.
זכתה בפרסים שונים בארץ ובעולם, ביניהם עיטור אנדרסן לאיור (2018), מדלית כסף - פרס מוזיאון ישראל לאיור (פעמיים - 2016, 2020) עיטור הפנקס (2016), פרס שר התרבות לעיצוב (2016) ופרס שר התרבות לספרות ילדים ונוער ע"ש דבורה עומר (2022). ספריה תורגמו לאנגלית, רוסית, קוריאנית וסינית.
צילום: צור קוצר, אוסף מוזיאון ישראל