בסדרה רואות אור קלאסיקות לילדים ונוער, מתורגמות על ידי סופרים. עיצוב הסדרה התבקש מצד אחד לסמן את ספרי הסדרה כקלאסיקה, ומצד שני ליצור שפת עיצוב עדכנית, ללא ״אבק״ נוסטלגי. בסדרה רואים אור כותרים רבים ומגוונים וחשוב היה ליצור קוד סדרתי שיכול להתפתח, לייחד כל ספר ולשמור על זיהוי ומראה אחיד.
העיצוב נבע משני מהלכים: - בניה של קוד סדרתי הנשען על שערי ספרים עתיקים בהם הטיפוגפריה והאיור שזורים זה בזה ויוצרים מראה קוהרנטי. - עבודה קבועה עם מאייר אחד, לכל העטיפות שהשפה האיורית תאחד ותבדל בו זמנית את העטיפות כולן. בחרתי לעבוד עם בתיה קולטון ובמידה מכרעת הצלחת הסדרה והעיצוב - שייכת לה.
עורכים: אסף וחג ברקת, הוצאת: אוקינוס ומודן, איור העטיפות: בתיה קולטון
עיצוב וניהול אמנותי: עדה ורדי