סיכה, השתתפה בתערוכה "נאמן למקור", שהוצגה בשנת 2017 בשנקר כמחווה והערכה לפועלו של המעצב ירום ורדימון. קמינסקי יצרה סיכה מכסף ומחט מפלדת אל־חלד. עוד קודם שידעה שסמל האל״ף של ורדימון הופיע על גבי מטבעות בנושא ארכיטקטורה, הכניסה אותו קמינסקי לתוך מעגל, המדמה אותו למדליה והפכה אותו לסיכה. את האל״ף פירשה כ״אלף אלף״ או כ״אלפא״; כלומר, הכי טוב, ראשון. רק אחר כך גילתה, שמבלי שידעה על כך מראש, כיוונה לעיצוב של ורדימון.