לאחר שעיצבו מספר ערכות מכירה עבור סטרטסיס, הועלתה הצעה לקונספט חדש ושונה לערכת
מכירה עתידית. עד פרוייקט זה, ערכות המכירה של סטרטסיס היו מורכבות משילוב של אובייקטים שמדמים אובייקטים קיימים (לרוב מוצרי פלסטיקה) וכן דוגמאות טכניות שרובם יוצרו על ידי מהנדסי החברה והדגימו יכולות שונות של המדפסות כגון וריאציות של שור (רמת קשיחות החומר), שקיפות, צבעוניות וכדומה. האובייקטים האלו היו דוגמאות טכניות, שהציגו יכולות "גולמיות" של המדפסות בלי אינטרפרטציה סגנונית. כל אחת מהדוגמאות, נראתה שונה לחלוטין אחת מהשנייה לאור העובדה שהן יוצרו על ידי אנשים שונים בזמנים שונים בהיסטוריה של החברה ולא ניתן היה לשלבם לכדי ערכה ברורה אחת.
מסיבה זו, הציע הסטודיו לסטרטסיס לעצב ערכה חדשה שתדגים את היכולות הגולמיות הללו תוך יצירת שפה אחידה ואסטתית שתשמש כפלטפורמה מאחדת לכל הדוגמאות ותספר סיפור אחד ברור. תוך מחשבה על הרעיון של "גולמיות" חיפשו גילי ורן ביטוי איקוני למושג וכך הגיעו ל"אבן", חומר הגלם הראשון שעוצב על ידי האדם. תוך חקירה של הרעיון יותר לעומק, בו סיפור פנטזיה בו כל "אבן" בערכה היא ביטוי גולמי של יכולת אחת בטבע "סטרטסיס" שלנו: אבן שמראה יכולות הדפסה של צבעים, פרטים עדינים, טקסטורות וכדומה.
מתוך עבודת הדיוק על הקונספט הגיעו לצורה של חלוק נחל כצורה שנעים להחזיק ביד.
בהתחלה החלוק היה בעל צורה אורגנית, ותוך כדי התהליך העיצובי הפך ליותר גיאומטי. כל
חלוק היה פרויקט עיצובי בפני עצמו, שהשתמש בצורה הבסיסית של חלוק הנחל כנקודת פתיחה
אותה ניתן לגזור, לחתוך, לפצל, לצבוע ועוד.
התוצאה התוצאה הסופית היא ערכת של 12 חלוקי נחל ממוספרים שמיועדת לשמש גם כפלטפורמה עתידית לחברה על מנת להדגים יכולות הדפסה נוספות וחדשות בערכות עתידיות ולהוות השראה
לפונטציאל של מדפסות החברה.