קולקציה למותג התיקים האיטלקי Manfrotto, שהתמקדה בדור חדש לתיקי הצילום הפופולריים. פיתוח הקולקציה כלל מחק אסטרטג וזיהוי המאפיינים האיקוניים במותג הקיים, לצד פוטנציאל להתפתחות עתידית. התיקים מציגים התפתחות בדנ"א ובסגנון המותג, כך ישמור על אלמנטים המזוהים עמו, ויאפשר התאמה לקהלים חדשים. המוצר מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים, ומאפשר יכולת נשיאה של ציוד בעל משקל גבוה, בנוסף המוצר מעוצב כך שהוא מאפשר הוצאה קלה ומהירה של הציוד המותאם לצילום בתנאי שטח.