"גן החיות שלי" היא סדרת צעצועים שמביאה תכונות צעצוע שרצויות לילדים צעירים ולמבוגרים. זו סדרת צעצועים שמורכבת מדמויות אקריליות בחיתוך לייזר, המופיעות לראשונה כצורות גיאומטריות פשוטות, שיכולות להיפתח ולהפוך לבעלי חיים שונים.
כל החלקים מחוברים על ידי מערכת מחברים שגורמת להם לנוע בו זמנית, וחושפת את זהות החיה. המנגנון של הצעצועים הללו נוצר בהשראת כלי עבודה ידניים שונים, שמושכים ילדים ומבוגרים כאחד.
צילום: ים טרייבר