"סטיקס" הוא גריל בישול חיצוני קל במיוחד, המתאים לטיולים בטבע. הור מורכב משלושה יתדות טיטניום שנכנסות לאדמה ומתפקדות כ"רגליים" לרשת הצלייה המגולגלת. צורת המשולש הגמישה מאפשרת הצמדה קלה של הגריל תוך הימנעות מסלעים או אדמה קשה.
היתדות והרשת מתקפלים למארז בד קורדורה המצויד באוחז סיליקון ששמש לעזרה כשהרשת חמה. "סטיקס" יוצר חוויה חדשה של בישול בחוץ, אלטרנטיבה ידידותית לסביבה ולגרילי החוץ החד פעמיים הנפוצים. הוא עמיד, מתקפל במהירות לתוך המארז שלו לאחר השימוש, ונשטף במדיח הכלים בבית.
צילום: יעל מגדסי, עודד אנטמן