פרויקט עצמאי שפותח בתחילת מגיפת הקורונה. כמעצב בהווה ופרמדיק בעבר, המשבר העולמי עורר רעיונות לפיתוחים שיוכלו להועיל. בשיתוף קולגה מגואטמלה, תוכננה מערכת הנשמה אטומטית חכמה, שתחליף את אביזרי ההנשמה הידניים. בעזרת מערכת חיישנים ייחודית, התאפשרה רמת דיוק גבוהה בסיוע למטופלים. במציאות יוצאת הדופן של המגיפה, התחולל תהליך מואץ של עבודה מרחוק, פיתוח אב טיפוס פועל בתוך ימים בודדים, הגשת פטנט ותחילת ייצור סדרתי בתוך שבועות ספורים. 18 שבועות מיום תחילת הפרויקט, נרשם ההישג החשוב ביותר - הצלת חיי אדם.