עמדת האופניים, שזכתה בפרס הראשון בתחרות עמדות אופניים עירוניות - מטעם חברת DMH מוזיאון העיצוב חולון משרד התיירות והחברה הממשלתית ליערות, שנעשתה במטרה לעודד ולקדם את הרחבת תרבות האופניים בישראל. הפרויקט שהוצג, שילב שני עיגולי ברזל המהדהדים את מבנה האופניים העכשווי, בנוסף לאופנים האייקונים "פני-פארטינג". שנבנו מגלגל גדול וגלגל קטן באופן יחסי. העיצוב קושר בין תפקוד האובייקט, הפונקציה, דרך הצורה שלו, תוך חשיבה והתייחסות לנראות של האובייקט בנוף האורבני הקיים.
צילום: מוטי פישביין