Agua Storm
הוא סלינג לנשיאת ותפעולו של רחפן בשטח. התיק פותח עבור צלמים מקצועיים אשר עובדים בסביבה מאתגרת ותנאי מזג האויר קיצוניים. בנוסף האתגר של תנאי מזג האויר הקשים, היה צורך לתת מענה לתנאי שטח המשתנים לצורך הרכבת הרחפן, המראות ונחיתות. המנשא בנוי משני חלקים עיקריים: הסקין החיצוי עשוי שמשונית המונעת חדירת מים ולכלוך, שנפתח למשטח המראה/הנחתה ומאפשר נחיתה בטוחה תוך שמירה על ציוד אופטי יקר ורגיש הנמצא בתחתית הרחפן. החלק השני הוא אינסרט מרופד המשמש כתא אחסון לציוד בזמן הנשיאה על הגב. לתא פתיחה מהירה
יחודית המאפשרת שליפה מיידית
התיק עשוי מחומרים אטומים למים. רוב חיבורי הגזרות נעשו בהלחמות אולטרה סוניות. לתיק שתי שכבות: חיצונית עשויה שמשונית משוריינת המונעת מעיקר הנוזלים לחדור לתוך התיק, ושכבה פנימית העשויה מנאופרין, גם הוא ספוג אטום למים המשמש כמגן נוסף וגם עובד כריפוד לתיק כדי לשמור על הציוד יקר הערך שבתוכו.
פתוח עבור Miggo