Ultra-Light Bumblebee photo gear backpack
הוא תרמיל ה- outdoor הקל ביותר מבין המתחרים.
קל ועמיד אלה שתי התכונות שלא תמיד עובדות יחד – האתגר העיצובי היה לייצר נוסחה המאפשרת לשאת ציוד כבד, רגיש ויקר ערך בתנאי שטח במינימום משקל הדרוש להגן על הציוד ולאפשר נשיאה ארגונומית ושימוש נוח במוצר. השראה נלקחה מעולם האקסטרים, כמו צניחה ושייט, שגם שם משקל מול חוזק המוצר הינו קריטי. הקונסטרוקציה עשויה מאלומיניום תעופתי המאפשר מעבר משקל מדויק על הגוף תוך המאפשר שמירת מבניות התיק. מערכת הגב ריפוד והנחה מדויקת על הכתף ללא צורך במעטפת בד סביב הספוג. הכתפיות נעשות בהזרקה, מה שמפשר תהליך בר־קיימא יותר כיוון שצורך את כמות החומר המדויקת ללא שאריות. כל הריפודים בתרמיל עברו פרפורציה כדי להחסיר חומר מיותר פיצ'רים דקים ומינימליים, בדי ריפסטופ דקים אך מחוזקים – כל אלה נועדו להפחית את משקל התיק.
המוצר זכה בפרסי עיצוב רבים, ביניהם פרס RED DOT
עבור חברת KATA