קולקציית "כמו באירופה" משלבת באופן הומוריסטי בין חומרים ודימויים ממערב אירופה ומישראל, וממזגת בין כובד הראש של העיצוב האירופי הוותיק לבין האסתטיקה הישראלית הצעירה. הקולקציה כוללת אריחים שיוצרו משכבות קרמיקה צבעוניות, ועליהם נחרטו נופים עירוניים ישראליים. ההשראה היא צלחות הקרמיקה המעוטרות בנופים, שנפוצות בעיצוב האירופי; אך במקום נוף רומנטי, הבלטות מעוטרות בדודי שמש, באנטנות ובמדחסי מזגנים, שמאפיינים את הנוף הנשקף מן החלון המקומי. התוצאה היא הכלאה קרמית משועשעת בין בלטה ישראלית לצלוחית אירופית.
תמונות: קלאודיה רוטקגל