קולקציה זו התפתחה לאיטה במהלך השנים האחרונות, במקביל לעבודת הסטודיו השוטפת ולפרויקטים השונים. בקולקציה זו שולבו לראשונה פריטי UpCycled לצד פריטי Wear to Ready ופריטים בהזמנה אישית.
הבסיס לקולקציה זו היה הרעיון של מיקסום משאבים "מיחזור משביח" (UpCycling) של פריטים קיימים מקיימים − נעשה שימוש בטקסטיל קיים מקולקציות עבר, וניצול שאריות ייצור, ובאמצעות פעולות אלו לצמצם פסולת ולמזער את טביעת הרגל הסביבתית של המותג.
מרבית פריטי ה-UpCycled עברו תהליכים של פירוק והרכבה המבוססים על קולור-בלוקינג ושילוב בדים ופאטרנים, תהליכים שהעניקו לקולקציה אופי גרפי מובהק. סביב פריטי מפתח אלו התווספו מספר פריטים משלימים ליצירת קולקציה קוהרנטית.