עבודות פיתוח, עיצוב ואיור שפה חזותית כוללת לפסטיבל המוזיקה אינדינגב, המתקיים בכל שנה במצפה גבולות וידוע כאחד מהפסטיבלים היציבים והחשובים בישראל. תהליך העבודה כלל עיצוב מחדש של כל המאפיינים החזותיים של הפסטיבל, החל מהלוגו, דרך צבעוניות, פוסטרים, צמידים לבאי הפסטיבל, חולצות למכירה, אתר האינטרנט של הפסטיבל (שעוצב ופותח ברוח השפה החדשה על ידי אסף עבדת ואיילי ריכטר). הרעיון היה לייצר אווירה המכילה בתוכה מוסיקה, מדבר, יום ולילה ומסע בעולם דמיוני המייצג את הפסטיבל.