״אחות, אחות״ היא התערוכה המרכזית של פסטיבל מנופים לשנת 2019 שהוצגה בבית החולים ביקור חולים, הממוקם בלב ירושלים.
התערוכה מבקשת להתמקם במרחב שבו מושמעת קריאה לעזרה. היא נעה בין הרצון להירפא ולהחלים לבין אי האפשרות למלא משאלה זו בשל שיקולים רפואיים, כלכליים, ביורוקרטיים או סוביקטיביים. דרך עבודות האמנות תיבחן שאלת האפקטיביות של פעולת ההצלה: החל בתחום
האישי והאינטימי ביותר של המטופל עצמו, עבור בפרוטוקולים ובחוקים מוסדיים נוקשים המופעלים על מטופלים, וכלה באפשרויות הריפוי והשיקום של מוסדות בקשיים מול תהליכים כלכליים ופרויקטים נדל"ניים בלתי ניתנים לעצירה.
הקטלוג נוצר בהשראת בירוקרטיה רפואית - מסמכים, חותמות, שדות מילוי. בעיצוב הלקוני שזורים ממצאים ארכיוניים נוסטלגיים מהווי בית החולים וסביבתו. הקטלוג מתפקד בעצמו כמעין ״אחות רחמניה״ סטרילית ואובייקטיבית המלווה את הצופה בשיטוט בתערוכה, שמוצגיה לעיתים מעמתים ומאתגרים את העין הנפש.