העטיפה מבטאת את התיזה האוצרותית. בצד העברי - הפשטה של שם הספר בעברית, הרשום עיפרון ושבלונות של עיגולים ואליפסות על שקית אריזה חומה. קווי המתאר של הרישום נחתכו מדופן אחת של שקית מזון. בצד הלועזי - שם הספר באנגלית, הרשום על שקית תאומה ללא חיתוך. בשלב הבא הונחה השקית על שולחן זכוכית וצולמה באופן המשקף את שני צדדיה. הטקסטורה והצבע שהתקבלו על פלטת הצילום הן תולדת האור החודר מבעד לשקית החומה
---
משרד המדע והאמנויות ומשרד החוץ
התצוגה הישראלית לביאנלה הבינלאומית ה– 22 בסאו–פאולו, 1994
ספר–קטלוג )עברית/אנגלית/פורטוגלית(
תערוכה קבוצתית
אוצרת: שרית שפירא
ניהול אמנותי, עיצוב גרפי והפקה: מיכאל גורדון
188 עמ'
מהדורה של 1000 עותקים