הספר בנוי במתכונת של רצף והצטברות של סצינות - כמעט קולנועיות - שעוקב באופן חוויתי, תמטי ולא כרונולוגי אחר ״פרויקט ים המלח״ של סיגלית לנדאו החל משנת 2003 ., תוך שימוש בחומרי ארכיון, חומרי גלם של עבודות וידיאו, תיעוד יצירת העבודות שנעשו במיוחד לספר בים המלח ב– 2016 , עבודות וידיאו וצילומי אינסטליישן במחסן/סטודיו שהוכשר במיוחד. תרשים עקרוני של מבנה הספר המחולק לשלוש וחלוקת סוגי הנייר
---
תרשים עקרוני של מבנה הספר המחולק לשלוש וחלוקת סוגי הנייר סוג 1 - בירוק; סוג 2 - בצהוב ושחור
תרשים עקרוני של החלוקה הפנימית של סוגי החומרים
---
Hatje Cantz Verlag
ספר אנגלית
עריכת דימויים, ניהול צילומים, עיצוב גרפי והפקה: מיכאל גורדון
400 עמ'
מהדורה של 2500 עותקים