הפרויקט "A Calendar of Affects" מבוסס על המתח בין זמן טבעי לזמן מלאכותי ובוחן את האינטראקציה בין זמן ובין תחושות, סביבות ופעילויות. המטרה היתה לעצב שעונים שמשקפים בצורה מורכבת ומדויקת יותר את האופן שבו אנחנו חווים את חלוף הזמן, ולשלב את השעונים באובייקטים שכבר מצויים בסביבתנו וקשורים לחוויית הזמן שלנו. בפרויקט ארבעה אובייקטים, כל אחד מהם מתאר יחידת זמן אחרת וביחד הם מתפקדים כמעין לוח שנה מרחבי.
תמונות: גבריאל מאריוטי