"סגול אימפריאלי" הוא החלק השני בסדרת מוצרים מחקריים שעוסקים במעמדם המשתנה של צבעים לאורך ההיסטוריה. החלק הראשון עסק בצבע טורקיז, דרך אובייקטים שמחברים בין הגרסה הטבעית שלו (באמצעות חמצון של נחושת) לגרסה התעשייתית שלו (מוצרי ניקוי והיגיינה שהושלכו לאשפה). "סגול איפריאלי" מתמקד בצבע סגול, שזוהה עם מלכים וכוהני דת, עד שבמאה ה-19 נמצאה דרך לייצר אותו בצורה מלאכותית וכיום הוא מזוהה בעיקר עם מוצרי קוסמטיקה זולים. האובייקטים בפרויקט זה מחברים בין שני העולמות שאיתם זוהה הצבע בעבר ובהווה.
תמונות: טליה רוזין