פסלוני פרס שעוצבו בעבורInternational Gender Design Network , גוף בינלאומי שעוסק בקשר בין עיצוב למגדר. בחרתי לעצב את ההפסלונים בהשראת כוכבי ים. בעלי חיים אלה מוגדרים כהרמפרודיטים – יצורים שיכולים לשנות את מינם במהלך חייהם. הצורה והטקסטורה של הפסלונים פותחו בהתבסס על אלו של כוכב הים. ביטוי ויזואלי זה נועד להצביע על כך שמגדר מושפע מאוד מתפיסות ומנורמות חברתיות, ועל כך שאפילו בטבע מגדר הוא תחום מורכב ופלואידי.
תמונות: פלוריאן יה