סדרת תכשיטים זו מציגה שיער כאלמנט אסתטי. התכשיטים השעירים בסדרה מפנים מבט אל שיער הגוף, ומיועדים לענידה דווקא באזורים שבהם נשים נדרשות להסיר אותו - סביב הסנטר, בבתי השחי ובין הגבות. באמצעות משחק עם התפיסה התרבותית הטעונה של שיער גוף נשי, הסדרה מבקשת להדגיש את תכונותיו הדקורטיביות ולאמץ אותו מתוך הערכה אסתטית מחודשת. כל תכשיט נקרא על שם דמות היסטורית, שהיוותה השראה ליצירתו.
תמונות: דפנה טלמון, בן סער