Wheelchairs of Hope פותח בשיתוף מיוחד עם בית החולים אלי"ן, לענקת יכולת ניידות לילדים בגילאי 5-9, וגישה מלאה לחינוך, עצמאות וביטחון עצמי. שלבי המחקר ותרחיש השימוש העלו צורך בעיצוב ייחודי, עמיד ובר-השגה, המאפשר התניידות בתוואי שטח לא מפותח. מחיר, מורכבות ייצור, הרכבה, שילוח והתאמה אנתרופומטרית – הוגדרו כמאפייני יסוד הכרחיים להצלחת המוצר. חלקי המוצר מיוצרים מחומרים קלים, ומתוכננים לעמידות, הערמה בשילוח והרכבה קלה בכל מקום בעולם. Wheelchairs of Hope נחשף בועידת UN מול נציגי שונים של UNICEF, ומאז תמך ביותר מ- 10,000 ילדים ב-6 יבשות.