שתי מגירות צפות בחלל קונסטרוקטיבי הבנוי ממשטחי זכוכית אקרילית ומשחקות בין הגלוי לסמוי. ברגים ומסילות שלרוב נסתרים מן העין כדי ליצור רהיט בעל ניקיון עיצובי חשופים כאן לעין אסתטית ושקופים למחפשים את טכניקת הייצור. שריטות גלויות שנוצרות עם הזמן ושמסמלות לרוב את סיום חייו של הרהיט נוצרו כאן במכוון על ידי איור דיגיטלי שהועתק בחריטת לייזר על גבי החלק התחתון של פאות הזכוכית כחלק אינטגרלי ואסתטי של הרהיט וזאת כדי להאריך את חייו בזמן שייווצרו בעתיד שריטות (אמתיות) לא מכוונות.
מתוך הקולקציה המשותפת Both Matters
עם אמיר רווה.