כרזה שעיצב ירום ורדימון לכבוד 50 שנים לאגודת המעצבים הגרפיים בישראל, 1985. בגירסתה הראשונה הוכנה העבודה לקראת תערוכה של Alliance Graphique Internationale (AGI), שבה התבקש כל מעצב להציג דימוי שמתקשר למדינתו. הדימוי שבחר ורדימון הוא לוחות הברית ועליהם צבעים שנמרחו ידנית, באצבעות המעצב, על כל אחד מהעותקים. רקע הכרזה היה אפור-כחלחל וגודלה 25*25. בהמשך הוצג אותו דימוי בכרזה זו, שהשתתפה בתחרות לציון 50 שנים לאגודת המעצבים הגרפיים בישראל: הרקע הוחלף בנייר קראפט והאותיות נכתבו ביד, והכרזה זכתה במקום הראשון בתחרות.