כרזה שעוצבה לקראת התערוכה 'מילים טובות', שבוע האיור 2021. כרזה עתידנית המנבאת את תוכניות רכבת ישראל לשנת 2054. המעצבת מציעה ביקורת למצב המדיני הנוכחי דרך הצגת עתיד אופטימי, בו שלום במזרח התיכון מאפשר חופש תנועה ללא גבולות, רכבת לאיראן היא דבר שבשגרה, וחופש התנועה של אף אחת או אחד לא מוגבל.
**
שי בן ארי, מעצבת ואמנית חזותית. יצירתה מתאפיינת בשילוב טכניקות, קולאז'ים וצילום, וכן שימוש בחומרי ארכיון. עוסקת בנושאים אינטימיים ואוניברסליים ומתנסה בבחינת הגבולות בין עיצוב גרפי לאמנות.