סדרת קערות עשויות חול וקמח, אפויות בתנור ביתי. הפרויקט נולד מהרצון לחקור את העולם באופן פשוט יותר, ולנסות להשאיר את האפשרויות הרבות שהטכנולוגיה והחומרים מאפשרים לנו. מחקר על שבטים אפריקאים הביאו את מוקמל למחשבה על שילוב שיטות ייצור בסיסיות יחד עם חומרים בסיסיים, באופן שבונה "תרבות" חדשה ומעוררת השראה. נבחרו חומרים, טכניקות מסורתיות ומרחב עבודה שהעולם המודרני "מחשיב" כבסיסיים ומובנים מאליהם. השילוב הזה הוביל ליצור סדרה מיוחדת של קערות, שכל יצירה ייחודית ושונה מהאחרת.
קרדיט צלם: גדעון לוין, רן ארדה ובן יוסטר