פונט שנולד כתוצאה מתשוקה אמיתית לאריזות קרטון המשמשות סחורות בנפחים ובגדלים שונים. עם השנים מצאתי עצמי אוסף גזירים של האריזות, המאופיינות בנייר קראפט עליו הדפסה גסה (הדפסת טמפון). עם השנים גדל האוסף במידה כזו, עד שהחלטתי לעשות לו דיגטציה. התוצאה היתה יצירת פונט הכולל סט אותיות, סימנים ופיקטוגרמות הלקוחים מעולם האריזה ונגישים דרך המקלדת. בעזרתו, עיצבתי בהמשך קו של מחברות, סקיצות ופנקסים.
את הפונט ניתן למצוא בספריית האותיות באתר החברה Fontshop.com.