סיום העבודה לתערוכה במוזיאון ישראל ‘מעצבי החלומות’ לא הסתיים עבורי... הרעיונות שעלו בדרך הכתיבו סיכום מחדש ודיוק של העבודה שנבנתה, לשם כך נבנו סכמות ספקולטיביות המתארות תהליך פעולה של מעצב בעידן חדש בניה של "קובייה" חכמה, הקובייה הינה ‘מכונת עיצוב’ בחירת חפץ, החפץ הדרוש הינו גוף תלת ממדי סכמתי (דוגמת אגרטל או כיסא) הכנסת החפץ לתוך מכונת העיצוב ייצרו אפשרויות חדשות למוצרים אייקונים ועל זמניים למשתמש הסופי יהיה ממשק אשר יאפשר לו לבחור את התוצאה חזון זה מתחבר עם ההנחה כי העתיד מצוי בעולם דיגיטלי, בעולם של מכונות שמנהלות את חיינו.