״הנוטע״, תרגיל ברישום, צבעי גואש על נייר, בצלאל, 1961
ב-1958 עבר לירושלים, ללימודים אקדמיים במחלקה לעיצוב גרפי בבצלאל, אותם סיים ב-1962. במסגרת לימודיו, הוא הכיר לעומק, והתאהב בעולם האיור והרישום, מה שלימים ינסח את מקצועו והקריירה הענפה שלו. ״הנוטע״, אוייר במסגרת משימה לרגל חג ט"ו בשבט, ריפוי/טיפול בעץ. הדמות אויירה בסגנון כתמי, של משטחי צבע שחורים ואפורים. שימו לב לתחבושת שעוטפת את הענף, כל כך עדין ויפה.