"קורנקופיה"
פירוש המילה הינה - קרן שפע והיא ממשיכה את המחקר הצורני והחומרי של יהודית כץ מעצבת טקסטיל ואורגת, שמתעסק בחשיבה כיצד ניתן לפרק ולחשוב מחדש על טכניקות אריגה מוכרות כמו בעבודה זו אריגת הסל התלת מימדי מאפשרת ייצור של הסל בחתיכה אחת ה"יורדת" מהנול במצב נתון ללא חיבורים נוספים אפילו הידיות ארוגות יחד עם האובייקט כחתיכה אחת. סלים אלו מתחברים לשאלה בה מתעסקת כץ לאורך השנים בפריצת מגבלות הגריד והאריגה השטוחה.