כרזה שעוצבה לקראת התערוכה 'מילים טובות', שבוע האיור 2021.
עולם כחול. כדור של מים. ככה יראה העתיד שלנו אם מדינות, ואזרחי העולם לא ישתנו באופן רדיקלי. זו קבלת פנים חמה, תרתי משמע, ועצובה.
**
עודד בן יהודה הוא ארט דירקטור, אסטרטג מיתוג, חוקר מגמות עיצוביות ותרבותיות, מרצה באקדמיה. שימש כעיתונאי עיצוב ב״מעריב״, ו״ידיעות אחרונות״ למעלה מעשור, ומשנת 2021 במוסף ״גלריה״ של עיתון ״הארץ״. כמעצב עצמאי השתתף בתערוכות מקומיות ובינלאומיות, בין השאר הציג תערוכת יחיד בשבוע העיצוב בירושלים 2019. בעל תואר ראשון בתקשורת חזותית מבצלאל האקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים, ותואר שני בהצטיינות מ- London College of Communication.