כרזה שעוצבה לקראת התערוכה 'מילים טובות', שבוע האיור 2021, בהמשך לעיצוב קודם עבור התערוכה 'צל עכשיו' במוזיאון העיצוב חולון.
"השורה לקוחה מתוך שירו של יהודה עמיחי ״שיר אהבה״ (״שירי אהבה״, יהודה עמיחי, הוצאת שוקן, ירושלים, 1986). בשנת 2015 השתמשתי במשפט זה לראשונה ועיצבתי משרבייה טיפוגרפית שהוצגה במוזיאון העיצוב בחולון. המילים הפכו לדפוס ארכיטקטוני שריסן את קרני השמש וייצר צל. עוצמתן של המילים אדירה. בכוחן לפייס, לרכך ולהשכין שלום. כמו בעבודה הקודמת, גם הפעם בחרתי למוסס את קריאותן של המילים ולהפוך את המשפט למופע חזותי. העבודה פתיינית, מושכת את הצופה לבוא ולפענח אותה. במאמץ, האותיות הופכות לקריאות, המילים למובנות ומשמעות המשפט מתבהרת. כוחן של המילים טמון לא רק במשמעותן, אלא גם בחזותן."
**
קובי פרנקו הוא מעצב, אמן, אוצר ומרצה בכיר בשנקר. מכהן כראש התכנית ללימודי עיצוב גרפי במחלקה לתקשורת חזותית. בעל תואר ראשון בהצטיינות מהמחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, ותואר שני בהצטיינות מהתכנית לתואר שני בשנקר. בעל סטודיו מוביל המתמחה בעיצוב לתחומי התרבות והאמנות. עבודותיו הוצגו במגוון תערוכות בארץ ובעולם. היה בין מייסדי קהילת המעצבים הישראלית. בשנת 2018 זכה בפרס משרד התרבות והספורט לעיצוב.