כרזה טיפוגרפית בעיצוב פרנקו "שמאל-ימין". עוצבה עבור התערוכה ״נאמן למקור: מעצבים, אמנים ומאיירים במחווה לפרופ׳ ירום ורדימון״, 2017. פרנקו שילב בין שתי כרזות של ורדימון והשתמש בארבע מילים המופיעות בהן: שמאל, RIGHT, ימין, LEFT. המילים מייצרות משפט המשוכפל ל־36 שורות. כל אות מסתובבת סביב עצמה 36 פעמים, 10 מעלות בכל סיבוב. האות מתחילה בנקודה אחת וחוזרת בדיוק לאותה נקודה, ומשלימה 360 מעלות. הקצב מונוטוני, חדגוני, ומוכר מתרגילי סדר צבאיים. לנגד עינינו הופך הקצב לריקוד, לשפה אוניברסלית דו־לשונית ורב־משמעית בשני צבעים: כוריאוגרפיה של אותיות, צלילים, מקצבים וצורות. משמעותן של המילים מתפרקת, והן הופכות למופע חזותי אחד.